survivor acunn

warning: Creating default object from empty value in /home/ssk/domains/sskisgoremezlik.com/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Acun Ilıcalı Survivor da Seks İddialarını Yanıtladı

Survivor 2013 ünlüler ve gönüllüler yarışması bu sene Panamada çekiliyor..survivor kavgaları yarışmacıları ile gündeme geliyor sürekli ama en ilginç iddia eski survivor finalistlerinden survivor taner tarlacı dan gelmişti..

herkesin merak ettiği survivorda seks varmı soruları üzerine taner tarlacı "adada aç oldugumuz için aklımıza gelmiyordu ama nihat doğanla ödül kazanıp otele gittik orada 2 fransız hatun ayarladık" sözleri gündeme bomba gibi düşmüştü..nihat doğan bu iddiayı yalanlamış ama acun ılıcalıdan yanıt gelmemişti..beklenilen yanıtı acun ılıcalı katıldıgı bir programda açıkladı..
Candaş Tolga Işık'ın sunduğu 'Bunu Konuşalım' programına Acun Ilıcalı konuk oldu. Şu sıralar yarışma programları ile gündemde olan Ilıcalı yapımcılığını üstlendiği Survivor ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu
Survivor'ın maliyeti 16 milyon TL

Acun Ilıcalı Gönüllüler Takımını Neden Fırçaladı


PAnama da yapılan ünlüler gönüllüler yarışmasında 3 hafta geride kalıyor..3 haftadır sürekli oyunları kaybeden özellikle hiç dokunulmazlık oyunu kazanamayan gönüllüler ada konseyinde acunndan fırça yedi..Survivor'da oyunların neredeyse tamamını kaybeden gönüllüler takımı, Pazar akşamı yayınlanan bölümde de dokunulmazlık oyununu ünlülere karşı yine kaybettiler. Yapılan ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, gönüllüler takımını eleştirdi. Bu sezonki gönüllülerin, Survivor tarihinde gördüğü en başarısız takım olduklarını söyleyen Ilıcalı, böyle giderse yarışmanın yarısında sadece ünlülerin kalacağını da ifade etti.

"SURVIVOR TARİHİNİN EN BAŞARISIZ TAKIMI"