survivor ırmak

warning: Creating default object from empty value in /home/ssk/domains/sskisgoremezlik.com/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Survivor Irmak mı Bennu mu Elenecek

Survivor 19 mayıs 2013 pazar günki dokunulmazlık oyununda kaybeden takım ünlüler oldu

zorlu oyunda gönüllüler takımı sadece 3 oyun kaybedip toplamda 8 oyunu başarılı br şekilde kazandı

ünlülerle sayıları eşitlemek isteyen gönüllüer sembolün sahibi oldu ve elemeye kalan ünlüler takımı oldu..

konseyde gönüllüer egöre 1 bayan fazla olan ünlülerde erkekler ırmak a oy verdi..ırmak ta smste cengiz yada ümiti yenemeyecegini düşündügü için bennu ya oy verdi..ırmak ümit yada cengizle sms e çıktıgında keybetme ihtimali daha yüksek ancak bennu ile kıyaslandıgında kalma ihtimalide olabilir..
haftada 4 gün yayınlanacak olan survivorda sms oylaması da 2 saat degil 2 gün sürdü ve 21 mayıs 2013 salı akşamına kadar devam etti

Seyircinin bu hafta ki sms oylamasında verdigi oy göre en az oy alan ünlü isim bennu gerede oldu ve final 3 hafta kala survivora veda etti..

Survivor Irmak Atuk Kimdir


Survivor ünlüler bayan yarışmacılar arasında yer alan Irmak Atuk, 1985 yılında İzmir’de dünyaya geldi.İzmir doğumlu olan Irmak Atuk, 2002 yılında yapılan Best Model of Turkey (Türkiye’nin en iyi modeli) yarışmasında birinci olmuş; ardından aynı yıl katıldığı Best Model of the World (Dünyanın en iyi modeli) yarışmasında da ikinci olmuştur.

Daha sonra oyunculuk kariyerine başlayan Atuk, 2003 yılından başlayarak Gurbet Kadını, Lise Defteri, Ölümüne Sevdalar ve Doktorlar dizilerinde oynamıştır. Irmak Atuk oyunculuğun yanı sıra, modellik yaşamını da sürdürmektedir.